Fractievoorzitters Eerste Kamer

Klik op [Tabel] om de gegevens te zien waarop deze grafiek is gebaseerd.

Tabel
Fractievoorzitter Van Tot Aantal dagen
J.W. van Hulst 8-6-1977 10-6-1981 1463
J.H. Christiaanse 10-6-1981 26-10-1988 2695
A.J. Kaland 26-10-1988 1-1-1994 1893
L.M. van Leeuwen 1-1-1994 8-6-1999 1984
G.J.M. Braks 8-6-1999 2-10-2001 847
Y.E.M.A. Timmerman-Buck 2-10-2001 17-6-2003 623
F.J.M. Werner 1-7-2003 7-6-2011 2899
L.C. Brinkman 7-6-2011 11-6-2019 2926
H.P.M. Knapen 11-6-2019 heden 570*

 

*Bijgewerkt tot 1 januari 2021

Bron: Parlement & Politiek